UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Joshua - @Joshua to są ludzie pracujący dla Castoramy od lat, ktoś musi nowych wprowadzić, tak jest wszędzie aby nie było komentarzy typu "z łapanki" i żeby było fachowo i pod klienta, a jak będzie zobaczymy. Za rok ocenimy!!