Wybrany wątek opinii
taki to podobno "ryneg pracownika" a w Elblagu bezproblemowo znalezli z marszu 150 osob.
Do moderacji
Odpowiedz
30
7
Chodzi o pracowników wykwalfikowanych"specjalistów"piszac to nie chce nikogo urazić.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Ukraincy
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Bez problemu?? To co robią tu ludzie z innych stron Polski?? Jak jest napisane w/w art.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Joshua - @Joshua to są ludzie pracujący dla Castoramy od lat, ktoś musi nowych wprowadzić, tak jest wszędzie aby nie było komentarzy typu "z łapanki" i żeby było fachowo i pod klienta, a jak będzie zobaczymy. Za rok ocenimy!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Za 2100 śmiech na sali ponoć cały czas pracowników potrzebują
Do moderacji
Odpowiedz
2
0