Wybrany wątek opinii

taki to podobno "ryneg pracownika" a w Elblagu bezproblemowo znalezli z marszu 150 osob.
(2019.04.01)
Chodzi o pracowników wykwalfikowanych"specjalistów"piszac to nie chce nikogo urazić.
Taka prawda. (2019.04.01)
Ukraincy
(2019.04.01)
Bez problemu?? To co robią tu ludzie z innych stron Polski?? Jak jest napisane w/w art.
Joshua (2019.04.01)
@Joshua - @Joshua to są ludzie pracujący dla Castoramy od lat, ktoś musi nowych wprowadzić, tak jest wszędzie aby nie było komentarzy typu "z łapanki" i żeby było fachowo i pod klienta, a jak będzie zobaczymy. Za rok ocenimy!!
(2019.04.02)
Za 2100 śmiech na sali ponoć cały czas pracowników potrzebują
Niceghost (2019.04.02)
Powrót do komentarzy