UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygoda będzie ale bez przepłacania za towar z tego sklepu nikt nie wyjdzie. Tak to działa. No chyba że chwilowa promocja na byle jaki towar i zlapie sie okazje.


Anuluj