A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skąd ci pracownicy ? Połowa to rodzina, znajomi i podpłaceni. Inaczej nikt tam się ni dostanie. Nawet z U. P.
A nawet jak jest zasciankowy to co? To jest po prostu jego urok.Garbusiarz cyklista
Lokalni handlowcy nie upadną gdyż Castorama jest droga
A co wy się o cenny martwcie...Castorama gwarantuje najniższe cenny mlotki...znajdz ten sam produkt tanie w ciągu 2tyg I różnice Ci zwracają... Mozna :D
Masz rację towarzyszu. Teraz będzie Cię łupić korporacja, ale co tam, przecież to takie europejskie.
a kiedy DECATLON ?
@Olga2 - Teraz paranoje można skutecznie leczyć.
Nigdy
A w urzędzie pracy były oferty?jak nie to niech urząd nie wyświetla tych swoich śmiesznych ofert u elbląskich dziadów,i sam zamknie działalność
Za 2100 śmiech na sali ponoć cały czas pracowników potrzebują