56
01.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skąd ci pracownicy ? Połowa to rodzina, znajomi i podpłaceni. Inaczej nikt tam się ni dostanie. Nawet z U. P.
Włodek (2019.04.02)

info

1  
  8
A nawet jak jest zasciankowy to co? To jest po prostu jego urok.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.04.02)
Lokalni handlowcy nie upadną gdyż Castorama jest droga
Arekkk (2019.04.02)

info

2  
  8
A co wy się o cenny martwcie...Castorama gwarantuje najniższe cenny mlotki...znajdz ten sam produkt tanie w ciągu 2tyg I różnice Ci zwracają... Mozna :D
Zdziwiony (2019.04.02)

info

6  
  0
Masz rację towarzyszu. Teraz będzie Cię łupić korporacja, ale co tam, przecież to takie europejskie.
Olga2 (2019.04.02)
a kiedy DECATLON ?
SPORT111 (2019.04.02)
@Olga2 - Teraz paranoje można skutecznie leczyć.
(2019.04.02)
Nigdy
(2019.04.02)
A w urzędzie pracy były oferty?jak nie to niech urząd nie wyświetla tych swoich śmiesznych ofert u elbląskich dziadów,i sam zamknie działalność
(2019.04.02)

info

5  
  0
Za 2100 śmiech na sali ponoć cały czas pracowników potrzebują
Niceghost (2019.04.02)