Wybrany wątek opinii

TOWO, Mrówka, MDM, itp...żegnajcie!
A mogli szanować klienta... (2019.04.01)
Nie ma gwarancji ze w Castoramie beda szanowac klienta. Prosze pamietac ze trawa jest zawsze bardziej zielona u sasiada????
MM (2019.04.01)
@MM - Spokojnie, Castorama to firma Europejska tam nawet nie pomyślą o złym traktowaniu. Kto robi zakupy w Castoramie, ten wie.
ZZ (2019.04.01)
@A mogli szanować klienta... - I to mi się podoba. Remontując dom niestety, ale nic w Elblągu nie dostałem z tego co chciałem - NIC. Po wszystko gnałem do Gdańska na obwodnicę. A obsługa, cóż miła zarówno w Castoramie jak i OBI jak i IKEI. Bynajmniej takie moje doświadczenie. Ja się cieszę i to bardzo.
Sasza (2019.04.02)
Powrót do komentarzy