24
15.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po raz ENTY Żurawiec? Co do CHU1A? Tam aż takie głąby jeżdżą? Raz, dosłownie raz rekreacyjnie jechałem tamtą drogą i to był totalny załamus. Tam NIE DA RADY jechać więcej niż 50 km/h. .. droga fatalna!!!
DannyX (2019.03.15)
@DannyX - Jak widać DA RADE. Otóż jadąc od Elbląga po lewej na zakręcie przy pompie zaczyna się Żurawiec i dosyć ładny, długi, prosty, kilku kilometrowy odcinek, co coniektórych zachęca do przyciśnięcia pedała. Ale niestety, pod koniec tego odcinka jest niespodzianka(ograniczenie do 40)znak który wygląda jakby samowolka, zamocowany na zwykłym kołku. Ichyba co niektórzy poprostu go lekceważą.
(2019.03.16)
Prawda jest jedna.kazdy jedzie tyle na ile się czuję.nie widzisz dobrze idz po okulary.masz spóźniony refleks to wciągnij se kreske.a jak dalej jezdzisz 40 na godzine w miejscu gdzie można jechać 50 to lepiej byś jeździł albo jeździła autobusem bo ktoś cie kiedyś zabije albo wyrzuci ci kluczyki
Pirat? (2019.03.16)
@Pirat? - Nie mogłeś napisać coś mądrzejszego??? Twój komentarz określiłbym bla, bla, bla bez sensu !
(2019.03.16)
Do gościa co napisał: "wielki szacun dla Policji " - Nie przesadziłeś nieco z tym wychwalaniem??? Na co dzień cała masa piratów i raczej tendencja jest wzrostowa. Zaraz nadejdzie prawdziwa wiosna, potem lato, to dopiero się zacznie !!!
(2019.03.16)

info

3  
  4
Drodzy policjanci, jak przyjeżdżacie powiedzmy łapać piratów drogowych do podelbląskich miejscowości to przyjeżdżajcie w porach bardzo wczesnych w dni robocze od 5 do 8 godz. a potem popołudniu od 13,30 -18 czy 19,00 chyba, że w okresach żniw, wtedy całymi dniami jest spory ruch. Przyjeżdżanie w innych godzinach nie ma sensu, bo nasilenie ruchu jest w tych wymienionych godzinach i oczywiście najwięcej tych, co łamią przepisy. Poza tym jedna akcja nic nie zmieni, potrzebna jest systematyczność takich kontroli. Samo przyjechanie nie zmieni absolutnie nic.
cora (2019.03.17)

info

2  
  0
Przestroga dla tych małolatów z Wikrowa i Wiktorowa - " Chłopiec jeździł czterokołowcem bez opieki rodziców po wsi Ratułów. Nagle wyjechał z bocznej drogi wprost pod nadjeżdżające auto. 9-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie walczy o życie. ".
(2019.03.17)

info

1  
  0
my zapraszamy tych walczących policjantów na skrzyzowanie Zeromskiego /Bema. Gdzie z Zeromskiego w lewo do centrum notorycznie wjezdza się na czerwonym. My na Bema w strone Saperow czekamy cierpliwie na zielonym, az laskawcy wyjadą z Zeromskiego. Gdy wjedziemy na skrzyzowanie na naszym zielonym lub trabniemy delikatnie, to widzimy ich zdziwione twarze. Przeciez na tym skrzyzowaniu nie obowiazują światla i policja to akceptuje, Czy tak jest rzeczywiscie ?
(2019.03.17)

info

3  
  0
Mam nadzieję, że patologia z Wiktorowa i Wikrowa oglądała wiadomości w Polsacie odnośnie wypadku małolata na quadzie. Rodzice tego dzieciaka zostaną ukarani przez Sąd, mam nadzieję, że kara będzie bardzo surowa. Czas przyjdzie prędzej czy później na patologiczne zachowania powyższych miejscowości.
xxzzaa (2019.03.17)
@xxzzaa - Tak oglądali, ale najpierw dali popis tym razem na motorkach. Mam nadzieję, że komendant policji czyta te komentarze i właściwie zareaguje, bo starczy już tego cyrku w tym rejonie.
(2019.03.18)