UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do gościa co napisał: "wielki szacun dla Policji " - Nie przesadziłeś nieco z tym wychwalaniem??? Na co dzień cała masa piratów i raczej tendencja jest wzrostowa. Zaraz nadejdzie prawdziwa wiosna, potem lato, to dopiero się zacznie !!!