UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy policjanci, jak przyjeżdżacie powiedzmy łapać piratów drogowych do podelbląskich miejscowości to przyjeżdżajcie w porach bardzo wczesnych w dni robocze od 5 do 8 godz. a potem popołudniu od 13,30 -18 czy 19,00 chyba, że w okresach żniw, wtedy całymi dniami jest spory ruch. Przyjeżdżanie w innych godzinach nie ma sensu, bo nasilenie ruchu jest w tych wymienionych godzinach i oczywiście najwięcej tych, co łamią przepisy. Poza tym jedna akcja nic nie zmieni, potrzebna jest systematyczność takich kontroli. Samo przyjechanie nie zmieni absolutnie nic.
cora