UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że patologia z Wiktorowa i Wikrowa oglądała wiadomości w Polsacie odnośnie wypadku małolata na quadzie. Rodzice tego dzieciaka zostaną ukarani przez Sąd, mam nadzieję, że kara będzie bardzo surowa. Czas przyjdzie prędzej czy później na patologiczne zachowania powyższych miejscowości.

xxzzaa

Anuluj