Wybrany wątek opinii
Mam nadzieję, że patologia z Wiktorowa i Wikrowa oglądała wiadomości w Polsacie odnośnie wypadku małolata na quadzie. Rodzice tego dzieciaka zostaną ukarani przez Sąd, mam nadzieję, że kara będzie bardzo surowa. Czas przyjdzie prędzej czy później na patologiczne zachowania powyższych miejscowości.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@xxzzaa - Tak oglądali, ale najpierw dali popis tym razem na motorkach. Mam nadzieję, że komendant policji czyta te komentarze i właściwie zareaguje, bo starczy już tego cyrku w tym rejonie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0