UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy policjanci, jak przyjeżdżacie powiedzmy łapać piratów drogowych do podelbląskich miejscowości to przyjeżdżajcie w porach bardzo wczesnych w dni robocze od 5 do 8 godz. a potem popołudniu od 13,30 -18 czy 19,00 chyba, że w okresach żniw, wtedy całymi dniami jest spory ruch. Przyjeżdżanie w innych godzinach nie ma sensu, bo nasilenie ruchu jest w tych wymienionych godzinach i oczywiście najwięcej tych, co łamią przepisy. Poza tym jedna akcja nic nie zmieni, potrzebna jest systematyczność takich kontroli. Samo przyjechanie nie zmieni absolutnie nic.
cora