UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po raz ENTY Żurawiec? Co do CHU1A? Tam aż takie głąby jeżdżą? Raz, dosłownie raz rekreacyjnie jechałem tamtą drogą i to był totalny załamus. Tam NIE DA RADY jechać więcej niż 50 km/h. .. droga fatalna!!!
DannyX