UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam nadzieję, że patologia z Wiktorowa i Wikrowa oglądała wiadomości w Polsacie odnośnie wypadku małolata na quadzie. Rodzice tego dzieciaka zostaną ukarani przez Sąd, mam nadzieję, że kara będzie bardzo surowa. Czas przyjdzie prędzej czy później na patologiczne zachowania powyższych miejscowości.
xxzzaa