Wybrany wątek opinii

Prawda jest jedna.kazdy jedzie tyle na ile się czuję.nie widzisz dobrze idz po okulary.masz spóźniony refleks to wciągnij se kreske.a jak dalej jezdzisz 40 na godzine w miejscu gdzie można jechać 50 to lepiej byś jeździł albo jeździła autobusem bo ktoś cie kiedyś zabije albo wyrzuci ci kluczyki
Pirat? (2019.03.16)
@Pirat? - Nie mogłeś napisać coś mądrzejszego??? Twój komentarz określiłbym bla, bla, bla bez sensu !
(2019.03.16)
Powrót do komentarzy