UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@DannyX - Jak widać DA RADE. Otóż jadąc od Elbląga po lewej na zakręcie przy pompie zaczyna się Żurawiec i dosyć ładny, długi, prosty, kilku kilometrowy odcinek, co coniektórych zachęca do przyciśnięcia pedała. Ale niestety, pod koniec tego odcinka jest niespodzianka(ograniczenie do 40)znak który wygląda jakby samowolka, zamocowany na zwykłym kołku. Ichyba co niektórzy poprostu go lekceważą.