UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
my zapraszamy tych walczących policjantów na skrzyzowanie Zeromskiego /Bema. Gdzie z Zeromskiego w lewo do centrum notorycznie wjezdza się na czerwonym. My na Bema w strone Saperow czekamy cierpliwie na zielonym, az laskawcy wyjadą z Zeromskiego. Gdy wjedziemy na skrzyzowanie na naszym zielonym lub trabniemy delikatnie, to widzimy ich zdziwione twarze. Przeciez na tym skrzyzowaniu nie obowiazują światla i policja to akceptuje, Czy tak jest rzeczywiscie ?