Policjanci walczą z piratami drogowymi

24
15.03.2019
Policjanci walczą z piratami drogowymi
Sześciu kierujących przekraczających dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h – to wczorajszy (14 marca) bilans pracy policjantów ruchu drogowego.
Żurawiec, Nowy Dwór Elbląski, Raczki Elbląskie czy ulica Fromborska – w wymienionych miejscach służbę pełnili policjanci z ruchu drogowego, którzy mieli za zadanie eliminować z ruchu drogowych piratów. Tym mianem określani są ci, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości i przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
   W dwóch przypadkach w miejscowości Żurawiec przekroczenie dozwolonej prędkości było dużo większe niż o 50 km/h. Tam policjanci zmierzyli prędkość 39-latka kierującego volkswagenem oraz jego rówieśnika jadącego mercedesem. W obu przypadkach prędkość była powyżej 120 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 40 km/h.
   Policjanci ukrali 6 kierujących mandatami i 10 punktami karnymi, a także każdemu z kierujących zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo policja łapać i karać oszołomów !
R...M... (2019.03.15)

info

24  
  7
ty z komentarza wyżej. .życze ci zebyś zd. e. c. hl ze wszystkimi możliwymi plagami w d. \/p. e :)
(2019.03.15)
A ja ci życzę temu z 1 komentarza żeby codziennie łapał gumę. ..
(2019.03.15)

info

6  
  19
DK22 to patologia!!! W godzinach szczytu codziennie, ale to k##wa codziennie jakiś oszołom wyprzedza na podwójnej/zakręcie, albo na czołówkę. Policji ZERO, za Jegłownikiem w stronę Elbląga patologia drogowa kwitnie, tylko się zastanawiam, kiedy będę miał pecha i to ją zginę na tej drodze przez jakiegos upośledzonego rajdowca
Goscc (2019.03.15)
A ja życzę tobie żeby ten którego tak zaciekle bronisz spotkał cię przechodzącego przez jezdnię. Obaj zrobicie przysługę światu.
Karać,karać (2019.03.15)
Pocałujcie mnie w D. .. .i vice versa oszołomy.
R...M... (2019.03.15)

info

8  
  3
@Goscc - A wiesz dlaczego tak jest ? Bo zawsze ktoś się znajdzie kto jedzie 60km/h całą trasę. Ba nawet na ograniczeniu 50 wyprzedzi bo tempomat a za nim drugi na ogonie albo co najlepsze tir. Dlatego jest tam patologia bo każdy się irytuje.
(2019.03.15)
@Karać,karać - ja jezdzę autem a nie chodze na piechote .na piechotę to ja mogę biegać robiąc cardio albo na siłowni spalac. ..
(2019.03.15)
Właśnie Jegłownik, Wikrowo, Wiktorowo, Władysławowo tam jest chyba najwięcej oszołomów nie szanujących całkowicie przepisów, a!e niestety policji tam nie zobaczysz albo są niewidoczni i nieskuteczni.
(2019.03.15)

info

5  
  1
wielki szacun dla Policji oby wiecej takich akcji zwiazanych z predkoscia elininowac piratow
(2019.03.15)