UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po raz ENTY Żurawiec? Co do CHU1A? Tam aż takie głąby jeżdżą? Raz, dosłownie raz rekreacyjnie jechałem tamtą drogą i to był totalny załamus. Tam NIE DA RADY jechać więcej niż 50 km/h. .. droga fatalna!!!

DannyX