A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
polacy nigdzie nie maja isc, zrozum to!!! niech inni sie nap.., rosja ma w chinach sojusznika wiec nie pie,, takich głupot
chcesz isc na wojenke to zapraszam do syrii, młody, sprany umysł widze aż trzesie sie zeby ktos mu kulke sprzedal!!!
obudź sie !!! to nie jest gra!! zycie masz jedno
"Rosja wydaje się być obecnie głównym zwycięzcą syryjskiej rozgrywki. Stan ten może się jednak szybko zmienić, jeśli nie dotrzyma ona obietnic danych innym uczestnikom tej gry - zwłaszcza Izraelowi, USA, Arabii Saudyjskiej, Iranowi oraz Turcji. Będzie to trudne zadanie, zważywszy na to, że oczekiwania tych państw względem Moskwy są ze sobą sprzeczne. " za defence24
Źródło to działalność Gorbaczowa i sankcje Regana, niska cena ropy doprowadziła do upadki ZSRR, gdzie jest ten Twój Związek Radzicki i czemu Kraje Bałkańskie, Polska i Rep Baltyckie są niepodległe? Czemu w Azji są kraje niepodległe od Rosji, gdzie ten Związek Radziecki?
Buahhhaahhhahahahaha. .. , proszę o litość. .. , nie mogę :D Nie zdajesz sobie chłopie sprawy, że taliby, issisy i inne to są formacje zbrojne usraela (utworzone by zdestabilizować bliski wschód i przejąć kontrolę nad tamtejszymi surowcami). Z kim więc walczą nasi zachodni sojusznicy. .. , to już niech sobie każdy sam odpowie (podpowiem tylko że już kiedyś był taki waleczny mąż -cel walki podobny- a miano jego DON CHICHOT
No i co z tego, nie ważne że dał im Breżniew i że był rosyjski, najważniejsze jest żeby nie było rosyjski i żeby Rosję osłabiać zabrać jej co się da i osłabić jak się da tak jak teraz jest w Wenezueli, zrobią przewrót i zabiorą Ruskim ich złoża naftowe Rosnieftu w tym kraju co Rosja tam zainwestowała mld USD i znowu ich osłabią potem wezmą się za Kubę, gdzie Rosja też zainwestowała mld i ludzie zrobią przewrót i zabiorą majątek rosyjskich firm i ich wygonią.
Miszczu złoty o czym Ty pleciesz. .. ? Związek Radziecki przestał istnieć w 1991r. i nie zbankrutował wtedy proponuję liznąć troszkę historii współczesnej co by mieć materiał do dyskusji. .. over & out
To doskonale o tym wiem że tak jest i o to chodzi, te kraje były przeważnie sojusznikami Rosji i teraz jak Amerykańcy finansowali tam i uzbroili opozycję, to obalono prorosyjskie rządy i teraz Rosja musi tam walczyć i tracić ludzi i środki i o to chodzi, żeby Rosję osłabić i zabrać jej sojusze i dostęp do tamtejszych złóż ropy. Niech USA sobie ją bierze i inne kraje, ważne by Rosja tam nic nie miała do gadania, No i tak się powoli na szczęście dzieje.
Nie wierze!!! nie dociera do Ciebia ze slaba Rosja to syf i mogila rowniez dla Polski??? Nie pisz takich rzeczy bo mnie oslabiasz. ..
Zobacz co bylo za Jelcyna. .. Ciesz sie ze ktos nie wypie... nam atomu ze straganu w Warszawie-tak dla jaj. ..
Wiem kiedy przetal istnieć. I dokładnie zbankrutował. A wcześniej zabrał nasze reparacje wojenne i okradał Polskę i inne kraje bloku wschodniego z surowców i żywności kradli od nas nawet statki za darmo brali wegiel, mięso ryby, zboże. Ropę z Rumunii i wozili i węgiel polski wrzucali do jezior. Cegły kradli i maszyny po wojnie i pomimo tego w tym kraju nadal jest syf i rozwałka totalna. Rosja jest największym krajem świata i ma wszystkie surowce to normalnie powinna być najbogatszym krajem świata, to dlaczego ludzie tam żyją w dużej części co najwyżej na średnim poziomie i dużo jest biednych.