UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polacy nigdzie nie maja isc, zrozum to!!! niech inni sie nap.., rosja ma w chinach sojusznika wiec nie pie,, takich głupot chcesz isc na wojenke to zapraszam do syrii, młody, sprany umysł widze aż trzesie sie zeby ktos mu kulke sprzedal!!! obudź sie !!! to nie jest gra!! zycie masz jedno
Rolnikalewmiescie