UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To doskonale o tym wiem że tak jest i o to chodzi, te kraje były przeważnie sojusznikami Rosji i teraz jak Amerykańcy finansowali tam i uzbroili opozycję, to obalono prorosyjskie rządy i teraz Rosja musi tam walczyć i tracić ludzi i środki i o to chodzi, żeby Rosję osłabić i zabrać jej sojusze i dostęp do tamtejszych złóż ropy. Niech USA sobie ją bierze i inne kraje, ważne by Rosja tam nic nie miała do gadania, No i tak się powoli na szczęście dzieje.
Zen