UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiem kiedy przetal istnieć. I dokładnie zbankrutował. A wcześniej zabrał nasze reparacje wojenne i okradał Polskę i inne kraje bloku wschodniego z surowców i żywności kradli od nas nawet statki za darmo brali wegiel, mięso ryby, zboże. Ropę z Rumunii i wozili i węgiel polski wrzucali do jezior. Cegły kradli i maszyny po wojnie i pomimo tego w tym kraju nadal jest syf i rozwałka totalna. Rosja jest największym krajem świata i ma wszystkie surowce to normalnie powinna być najbogatszym krajem świata, to dlaczego ludzie tam żyją w dużej części co najwyżej na średnim poziomie i dużo jest biednych.

Zen

Anuluj