UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i co z tego, nie ważne że dał im Breżniew i że był rosyjski, najważniejsze jest żeby nie było rosyjski i żeby Rosję osłabiać zabrać jej co się da i osłabić jak się da tak jak teraz jest w Wenezueli, zrobią przewrót i zabiorą Ruskim ich złoża naftowe Rosnieftu w tym kraju co Rosja tam zainwestowała mld USD i znowu ich osłabią potem wezmą się za Kubę, gdzie Rosja też zainwestowała mld i ludzie zrobią przewrót i zabiorą majątek rosyjskich firm i ich wygonią.

Zen