UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Buahhhaahhhahahahaha. .. , proszę o litość. .. , nie mogę :D Nie zdajesz sobie chłopie sprawy, że taliby, issisy i inne to są formacje zbrojne usraela (utworzone by zdestabilizować bliski wschód i przejąć kontrolę nad tamtejszymi surowcami). Z kim więc walczą nasi zachodni sojusznicy. .. , to już niech sobie każdy sam odpowie (podpowiem tylko że już kiedyś był taki waleczny mąż -cel walki podobny- a miano jego DON CHICHOT
Abnegat