UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

polacy nigdzie nie maja isc, zrozum to!!! niech inni sie nap.., rosja ma w chinach sojusznika wiec nie pie,, takich głupot chcesz isc na wojenke to zapraszam do syrii, młody, sprany umysł widze aż trzesie sie zeby ktos mu kulke sprzedal!!! obudź sie !!! to nie jest gra!! zycie masz jedno

Rolnikalewmiescie