UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wierze!!! nie dociera do Ciebia ze slaba Rosja to syf i mogila rowniez dla Polski??? Nie pisz takich rzeczy bo mnie oslabiasz. .. Zobacz co bylo za Jelcyna. .. Ciesz sie ze ktos nie wypie... nam atomu ze straganu w Warszawie-tak dla jaj. ..

Rolnikalewmiescie