151
07.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polska będzie niezależnym krajem, bo pozycja USA na świecie słabnie, rośnie za to pozycja Chin, Indii czy Brazylii, ale dopóki USA są najsilniejsze trzeba to wykorzystać do osłabienia Rosji i tyle.
Zen (2019.02.08)
I o to chodzi, żeby Rosja była słaba. USA same się już oslabaija od środka i inne kraje rosną, a czas działa na korzyść Polski, bo Polska się bogaci i będzie coraz silniejsza i za 20-30 lat będziemy mieć wystarczajaco silna armię, żeby zablokować Rosję tak jak mały Izrael z ok 8 mln ludności i musimy odzyskać Obwód Kaliningradzki ew podzielić się jego wschodnią częścią z Litwą, żeby zaskarbić sobie ich przyjaźń i sojusz jak kiesys była Rzeczpospolita Obojga Narodów.
Zen (2019.02.08)
słyszałeś o BRICS to sprawdź - polecam
Abnegat (2019.02.08)
Tak słyszałem to są kraje, które współpracują z Rosją, żeby przejąć rosyjskie bogactwa i surowce naturalne jak Chiny np czy Indie i wyciągnąć od Rosji tą technikę, która jeszcze tam przedstawia jakąś wartość jak te np s400 Chiny kupią moze 1 baterie, potem rozkręca ja i zrobią swoją nowoczesniejsza i będą eksportować w świat zamiast Rosji.
Zen (2019.02.08)
@Zen - zen chce oslabic Rosję ale młot ten zen
lllllllllllllll (2019.02.08)
Tak dokładnie każdy krok po kroku, tak jak przewrót w Wenezueli osłabi Rosję i odbierze im ich pola naftowe i kasę, którą Rosja tam zainwestowała, to samo w krajach arabskich czy na Kubie i w Afryce Chiny ich osłabiają, bo tam wszystko przejmują i wypierają Rosję. A Polska musi wspierać Ukrainie, zrezygnować z Ruskiego Gazu i dostarczac na południe Europy gaz skroplony, żeby wyprzeć gaz Ruski i w ten sposób osłabić gospodarczo Rosję. Zrezygnować z ich ropy i węgla. Wtedy Rosja nie będzie miała co sprzedawać, a poza tym Rosja sama się osłabia przez AIDS, Narkomanię czy alkoholizm i gruźlicę co roku liczba ludności Rosji zmniejsza się o ponad 900 tysięcy osób.
Zen (2019.02.08)
Żadnej wojenki z Ruskimi nie będzie, jak się nie będą pchać do Polski i innych krajów- proste. Po co napadli na Gruzję i Ukrainę i Czeczenię? Po co chcieli robić zamach stanu w Czarnogórze? Tam ludzie ich nie chcą i nie popierają. A USA pomogło nam w uzyskaniu niepodległości w 1918 roku. Wilson się wstawił za nami a Eskadra Kościuszkowców z Ameryki walczyła z Bolszewikami w 1920.
Zen (2019.02.08)
Niee, słaba Rosja to dla nas błogosławieństwo, bo jesteśmy 2 najsilniejszym krajnem słowiańskim po Rosji i wtedy odzyskamy Kaliningrad, będziemy dzięki temu mieć największe złoża bursztynu na świecie, nowe żyzne ziemie uprawne, złoża ropy o wydajności 2 mln ton ropy rocznie nisko zasiarczonej plus wybrzeże dodatkowe i lasy. Za Jelcyna to dla Polski było najlepiej bo dali mu wódki i podpisał z Polska co Polska chciała. A ich atom przejmą Chiny i Japonia. Jakoś z Ukrainy jak przejęła atom od ZSRR nikt go nie wystrzelił.
Zen (2019.02.08)
Bibi Natanjahu to przyjaciel Polski bo niszczy ruskie rakiety i sprzęt w Syrii i za jego udziałem zestrzelono Ruski transportowiec z 18 oficerami doradcami co osłabiło Rosję. Pompeo też, a nasze zasoby są jak na razie w naszych rękach, a nie Ruskich jak kiedyś było, na szczęście Ukraina chce się oderwać od Rosji i te twoje tekst to ruska propaganda.
Zen (2019.02.08)
kiedy glowice jadrowe dostaniecie
ARCITECT (2019.02.08)