A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stad, że ZSRR zbankrutował i teraz nie produkuje prawie niczego nowoczesnego, a w kosmosie pojawiły się nowe kraje jak Chiny, Indie, Europa też tam jest nawet Iran ma tam swoje satelity i Polska też już ma swoje satelity w kosmosie. A jak Rosja nie produkuje prawie niczego to skąd ma mieć forsę na badania i rozwój? Już Putin im podniósł wiek emerytalny, na razie ratuje ich ropa, gaz i wegiel,ale jak świat odejdzie od tego na rzecz OZE to co będzie sprzedawać Rosja? PKB Rosji jest równe PKB takiego małego Kraju jak Holandia a gdyby odliczyć od tego ropę i gaz to Polska ma prawie takie samo PKB jak Wielka Rosja.
Przestań Marcinie takie banialuki opowiadać ! Za wiki EU - 1,551,038 Rosja - 1,013,628 + ok 2 000 000 rezerwa nie zapominajmy również o drobnym fakcie że ichnie jednostki intensywnie trenują(Syria itp. ) a nasze (zakładając nawet że nasze, to EU- chociaż wiemy że EU to Niemcy i Francuzi) organizują sobie jakieś anakondy i inne bondy miłej zabawy
Rosji ok 70 mld USD
Boziu w niebiesach ZSRR zbankrutowało hahahahahahahahahahahaha poproszę o źródło
no i sprawdźmy czy aby oni o tym wiedzą;P
To nie Rosja drukuje dolary tylko USA. .. zreszta ich gospodarka opiera sie na permanetnej wojnie czyli czyt: okradaniu innych krajow z surowców i produkcji zbrojeniowej. .. .Irak, liban, SYria teraz Ukraincy a Krym dostali od bREZNIEWA WIEC NIGDY NIE BYL UKRAINSKI
znajdźcie na YT: " Musisz to wiedzieć(400) Kto, gdzie, kiedy i po co wywiózł uran z Polski " - czyli jak to nasi bracia z USA wywieźli polski URAN (chroniąc nas przed Al-Kaidą;))))) -no nie mogę;))))) ) do. .. .do. .. .do Rosji !!!!! - tak oto macie drobny smak geopolityki, polecam na początek otworzyć szerzej oczy, zanim się zacznie bronić gorliwie "świętej sprawy" i będzie "świętszym od papieża". ..
Polacy pójdą tylko trzeba ich uzbroić i teraz są bazy NATO na terenie Polski, więc jak spuszczą rakiety na żołnierzy NATO to i oni odpowiedzą Rosji bo jest ich coraz więcej w Polsce i będzie jeszcze więcej, będzie wieksza armia w Polsce i więcej broni palnej dla Polaków i każdy kto jest Polakiem będzie walczył, a jak nie, to nie jest Polakiem proste będą magazyny uzbrojenia w Polsce i Polacy będą mogli z nich korzystać, a nie czekać na sojusze z Zachodu, w które też niezbyt wierzę, ale Rosja ma też swoich wrogów jak Ukraina, Chiny, Czeczenia, Japonia i tam musi trzymać duże siły, których nie może wysłać tutaj, dlatego jakby nas zaatakowali to tamte kraje też by na Rosję ruszyły odzyskać swoje tereny zwlaszcza Chiny, Ukraina, i Japonia po Kuryle, których ciągle się domaga zwrotu od Rosji.
To prawda - amerykanie zajumali nam kilkaset ton (?) uranu i opchnęli go Putinowi. .. podobnie jak np. jumają ropę z Iraku. .. więc niech nikt już nie pier. .. .tu o jakichś jankesach - to są zwykli gangsterzy, a my płacimy im characz. Dla nich jesteśmy zwykłym śmieciem, wczoraj roz. .. lili Bliski Wschód, przedwczoraj Ukrainę, (i wciąż Bliski Wschód), dziś Wenezuelę. .. jutro. .. .Polska ?
No nasi i NATO trenują w Iraku i Afganistanie i mierzą się z Talibami, którzy pokonali Rosjan, więc to dobry trening. Rosjanie już trenowali w Syrii Wagnerowcy i na filmach pokazali jak wygląda rosyjski atak jak z powietrza USA rozwalili im wszystkie czołgi i pojazdy jak chcieli Wagnerowcy zająć pola naftowe. A Francuzi trenują w Mali i Libii i Syrii też prowadzili działania. Dodatkowo tam mieszka na zachodzie wielu muzułmanów wrogich Rosji jak Czeczeńcy czy opozycja syryjska