Wybrany wątek opinii
polacy nigdzie nie maja isc, zrozum to!!! niech inni sie nap.., rosja ma w chinach sojusznika wiec nie pie,, takich głupot
chcesz isc na wojenke to zapraszam do syrii, młody, sprany umysł widze aż trzesie sie zeby ktos mu kulke sprzedal!!!
obudź sie !!! to nie jest gra!! zycie masz jedno
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Żadnej wojenki z Ruskimi nie będzie, jak się nie będą pchać do Polski i innych krajów- proste. Po co napadli na Gruzję i Ukrainę i Czeczenię? Po co chcieli robić zamach stanu w Czarnogórze? Tam ludzie ich nie chcą i nie popierają. A USA pomogło nam w uzyskaniu niepodległości w 1918 roku. Wilson się wstawił za nami a Eskadra Kościuszkowców z Ameryki walczyła z Bolszewikami w 1920.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2