UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wierze!!! nie dociera do Ciebia ze slaba Rosja to syf i mogila rowniez dla Polski??? Nie pisz takich rzeczy bo mnie oslabiasz. .. Zobacz co bylo za Jelcyna. .. Ciesz sie ze ktos nie wypie... nam atomu ze straganu w Warszawie-tak dla jaj. ..

Rolnikalewmiescie

Anuluj