UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kurczaki mnie to tak troszkę to wszystko zastanawia: była wojna(nie cofając się dalej) - my pod okupacją niemiecką. Skończyła się - my pod okupacją Radziecką. Odzyskaliśmy niepodległość (teoretycznie) - fundujemy sobie (za swoją własną kasę) okupację amerykańską

Abnegat