UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W zasadzie to jednak wolę rządy unijne niż polaczków cwaniaczków (unijni są bardziej nachapani od naszych). Nie ma uczciwych naszych polityków w Polsce. Są tylko lepsze, lub gorsze cwaniaczki. Łupią ten kraj bardziej niż ktokolwiek kiedyś.

antypicownik