UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnośnie przekopu przypominam sobie anegdotę z czasów PRL. Zapytano wtedy sekretarza partii czy można zbudować socjalizm w Szwajcarii ?. Odpowiedział pytającym, że można tylko po co niszczyć tak piękny kraj. To samo teraz jest z tymi planami. Jeśli przekop zostanie wykonany to po latach nasi potomkowie obudzą się w krajobrazie jaki obecnie istnieje po ingerencji człowieka w przyrodę w krainie wokół jeziora Aralskiego.
Aarra