UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krynica jest nie duża, wszędzie słychać w mediach że jest przeciwko przekopowi, Elbląg 120 tys ludności i jest za przekopem, nigdzie tego " za" nie widać, zero inicjatywy, siedzą tłuste wieprze i pier.... w stołki, tak są za przekopem

Dyktanda

Anuluj