UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Krynica jest nie duża, wszędzie słychać w mediach że jest przeciwko przekopowi, Elbląg 120 tys ludności i jest za przekopem, nigdzie tego " za" nie widać, zero inicjatywy, siedzą tłuste wieprze i pier.... w stołki, tak są za przekopem

Dyktanda