UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hm najpierw dyrgowali nam ruskie teraz Unia kim my własciwie jesteśmy mam wrażenie że dzierżawimy ziemię od uni jakie my mamy prawa jak rządzi u nas Unia i cholera wie kto jeszcze niedługo żeby postawić dom czy garaż Unia będzie nam dawać zgodę oni robią wszystko i nikt się nie pyta czy wolno do tego jeszcze lokalni głupcy którzy dyskutują najwięcej a boją się wiatraków szczekają za t jak psy jakby byli na etacie przy każdym artykule im nic nie pasuje i szytko preszkadza a głupota ich rozsadza