UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś mi się zdaje, że Wróblewski długo nie porządzi i będzie referendum. Bo naprawde jak on z PO będą rządzić to ten Elbląg nigdy nie ruszy. Razem ze Słoniną zadłużył miasto i tym się nie pochwalił. Nic kompletnie nic w latach 2014-2018 nie zrobił. Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości , które leżą na trasie prosili Elbląg o pomoc w reaktywacji Kolei Nadzalewowej, ale Wróblewski miał to gdzieś. Przez niego elblążanie tracą ogrzewanie w mieszkaniach. Obiecywał nowe miejsca pracy i gdzie one niby są. Nie zostało przyznane dofinansowanie na rewitalizacje Basenu Odkrytego. Miało być oceanarium w Elblągu - nie ma. Przez niego nie powstało KFC przy ul. Drzewnej. Itp. Ja już nie wytrzymam z tym Wróblewskim. Jeżeli będzie referendum to ja już będę przed 7:00 czekał pod drzwiami, żeby tylko złożyć podpis za jego odwołaniem

A.p.

Anuluj