UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polityk dla rozgłosu zrobi wszystko (pis, po, każdy inny). Nie interesuje go, jakie będą tego skutki. Naiwni fani mają klapki na oczach i się cieszą. Naobiecuje, naobiecuje, potem "na odwal zrobi", albo wcale. Tacy są polscy politycy. Nie są karani za niewywiązanie z obietnic wobec wyborców, a powinni. Dlatego jestem wrogiem tego przekopu, bo będzie zrobiony na odwal. Przy pierwszym silniejszym kilkudniowym wietrze z północy, spotka nas armagedon powodziowy. My się na to godzimy?
antypicownik