UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W zasadzie to jednak wolę rządy unijne niż polaczków cwaniaczków (unijni są bardziej nachapani od naszych). Nie ma uczciwych naszych polityków w Polsce. Są tylko lepsze, lub gorsze cwaniaczki. Łupią ten kraj bardziej niż ktokolwiek kiedyś.

antypicownik

Anuluj