UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polityk dla rozgłosu zrobi wszystko (pis, po, każdy inny). Nie interesuje go, jakie będą tego skutki. Naiwni fani mają klapki na oczach i się cieszą. Naobiecuje, naobiecuje, potem "na odwal zrobi", albo wcale. Tacy są polscy politycy. Nie są karani za niewywiązanie z obietnic wobec wyborców, a powinni. Dlatego jestem wrogiem tego przekopu, bo będzie zrobiony na odwal. Przy pierwszym silniejszym kilkudniowym wietrze z północy, spotka nas armagedon powodziowy. My się na to godzimy?
antypicownik