135
01.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg traci bo czas się tu zatrzymał na roku 1990,to dotyczy nie tylko miasta jako takiego lecz głównie mentalności elblążan, żyjecie ciągle marzeniami i wspomnieniami, a co robicie w tym kierunku aby coś rzeczywiście zmienić? W dalszym ciągu jest dużo bezrobotnych, matki wolą siedzieć i pobierać 500+, alimenty od państwa, no bo przecież partner przepadał chociaż mieszkają razem. .. chora mentalność! Ludzie, wy nigdy z tego gówna nie wyjdziecie dopóki nie zmienicie własnej mentalności! Lata 90-te to już historia i tego się nie wróci, trzeba żyć i rozwijać miasto w warunkach takich jakie są. .. .
(2019.01.03)

info

5  
  0
Witam.To okropne co uczyniono z naszym miastem.Wiele straciło i dalej traci.Olsztyn wszystko zagarnia jak sęp!!!!! Zawsze bliżej było do Gda?ska niż do Olsztyna,w każdym sensie. Nie lubie Olsztyna.Ludzie wyjeżdżają z Elbląga bo tam jest coraz gorzej.Brak pracy.żadnych perspektyw.Kocham swoje miasto.ale musiałam wyjechać za granice bym mogła godnie żyć.
Mamuśka (2019.01.03)

info

8  
  1
Teraz będę głosować na taka partię która odetnie nas od tej pipidówy Olsztyna i przyłączy do Pomorskiego albo zrobi nas miastem wojewódzkim. Historycznie nie mamy nic wspólnego z tą prowincją Olsztynem. Elbląg należał podobnie jak Gdańsk do Hanzy, był bogatym miastem ( handel, przemysł. .. .). Starówka olsztyńska do pięt nie dorasta elbląskiej. Olsztyn bez Elbląga jest niczym, przestałby być województwem, a że mają władzę to wiadomo, biorą póki jeszcze można. GŁOSUJMY ZATEM ELBLĄŻANIE TYLKO NA TYCH CO POWAŻNIE ZAJMĄ SIĘ NIEZALEŻNOŚCIĄ ADMINISTRACYJNĄ ELBLĄGA LUB OSTATECZNIE PRZYNALEŻNOŚCIĄ DO POMORSKIEGO!!!!!
kkkk (2019.01.03)

info

8  
  0
Nie ważne jaka partia byleby miała program korzystny dla Elbląga, niech wszyscy partyjniacy wezmą to pod uwagę że tylko zmiany administracyjne Elbląga się tu liczą a nie nazwa partii. To już u mnie i dużego grona znajomych postanowione. Weźmy sprawy w swoje ręce. Opole takie małe a mają województwo, bo wzięli sprawy w swoje ręce, nie pamiętacie jak to było?
uuu (2019.01.03)

info

8  
  0
porażka, niemiec by wiedzial co zrobić z tym miastem, polaczek zrobil hospicjum
(2019.01.03)

info

4  
  0
Komuna bis,nie tak miało być,zaorać agromiasteczko.
Prestidigitator (2019.01.03)
Każdy tylko narzeka i marudzi,należy się zorganizować i zacząć działać,w wielości siła.A gdzie niegdyś prężne stowarzyszenie "Ziemia Elbląska do Pomorza?"
Prestidigitator (2019.01.03)
To wszystko zależy od tego,czy pisowczycy wygeają wybory parlamentarne,bo mają takie plany tylko nie cgcą stracić poparcia małych miast wojewódzkich takich jak:olsztyn,Rzeszów,Toruń,Gorzów,Zielona,Opole,Kielce.
Marek elblaski (2019.01.03)
Ile można być napływowym?Ja mam ponad pół wieku,tu się urodziłem i moje dzieci też,czuję się elblążaninem z krwi i kości.
Prestidigitator (2019.01.03)
Gdyby idioci nie zamknęli handlu z Kaliningradem, to Elbląg byłby o wiele bogatszy!
Siasiustasiu (2019.01.03)

info

6  
  2