UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz będę głosować na taka partię która odetnie nas od tej pipidówy Olsztyna i przyłączy do Pomorskiego albo zrobi nas miastem wojewódzkim. Historycznie nie mamy nic wspólnego z tą prowincją Olsztynem. Elbląg należał podobnie jak Gdańsk do Hanzy, był bogatym miastem ( handel, przemysł. .. .). Starówka olsztyńska do pięt nie dorasta elbląskiej. Olsztyn bez Elbląga jest niczym, przestałby być województwem, a że mają władzę to wiadomo, biorą póki jeszcze można. GŁOSUJMY ZATEM ELBLĄŻANIE TYLKO NA TYCH CO POWAŻNIE ZAJMĄ SIĘ NIEZALEŻNOŚCIĄ ADMINISTRACYJNĄ ELBLĄGA LUB OSTATECZNIE PRZYNALEŻNOŚCIĄ DO POMORSKIEGO!!!!!

kkkk

Anuluj