UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz będę głosować na taka partię która odetnie nas od tej pipidówy Olsztyna i przyłączy do Pomorskiego albo zrobi nas miastem wojewódzkim. Historycznie nie mamy nic wspólnego z tą prowincją Olsztynem. Elbląg należał podobnie jak Gdańsk do Hanzy, był bogatym miastem ( handel, przemysł. .. .). Starówka olsztyńska do pięt nie dorasta elbląskiej. Olsztyn bez Elbląga jest niczym, przestałby być województwem, a że mają władzę to wiadomo, biorą póki jeszcze można. GŁOSUJMY ZATEM ELBLĄŻANIE TYLKO NA TYCH CO POWAŻNIE ZAJMĄ SIĘ NIEZALEŻNOŚCIĄ ADMINISTRACYJNĄ ELBLĄGA LUB OSTATECZNIE PRZYNALEŻNOŚCIĄ DO POMORSKIEGO!!!!!
kkkk