UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg traci bo czas się tu zatrzymał na roku 1990,to dotyczy nie tylko miasta jako takiego lecz głównie mentalności elblążan, żyjecie ciągle marzeniami i wspomnieniami, a co robicie w tym kierunku aby coś rzeczywiście zmienić? W dalszym ciągu jest dużo bezrobotnych, matki wolą siedzieć i pobierać 500+, alimenty od państwa, no bo przecież partner przepadał chociaż mieszkają razem. .. chora mentalność! Ludzie, wy nigdy z tego gówna nie wyjdziecie dopóki nie zmienicie własnej mentalności! Lata 90-te to już historia i tego się nie wróci, trzeba żyć i rozwijać miasto w warunkach takich jakie są. .. .