A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak stracił najlepiej widać w statystyce - ilość miejsc pracy w mieście o blisko 8.000 w dół w dwa lata!
www.polskawliczbach.pl/Elblag#infoPrac1k
To prawda
Spytaj się u prezydenta.
Ciekawe co na to Pan Leszek Miller - przewodniczący SLD
@matik - Elbląg do Pomorza.