Gdyby idioci nie zamknęli handlu z Kaliningradem, to Elbląg byłby o wiele bogatszy!Siasiustasiu
Gdyby idioci nie zamknęli handlu z Kaliningradem, to Elbląg byłby o wiele bogatszy!