UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ważne jaka partia byleby miała program korzystny dla Elbląga, niech wszyscy partyjniacy wezmą to pod uwagę że tylko zmiany administracyjne Elbląga się tu liczą a nie nazwa partii. To już u mnie i dużego grona znajomych postanowione. Weźmy sprawy w swoje ręce. Opole takie małe a mają województwo, bo wzięli sprawy w swoje ręce, nie pamiętacie jak to było?
uuu