UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ważne jaka partia byleby miała program korzystny dla Elbląga, niech wszyscy partyjniacy wezmą to pod uwagę że tylko zmiany administracyjne Elbląga się tu liczą a nie nazwa partii. To już u mnie i dużego grona znajomych postanowione. Weźmy sprawy w swoje ręce. Opole takie małe a mają województwo, bo wzięli sprawy w swoje ręce, nie pamiętacie jak to było?

uuu

Anuluj