UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy tylko narzeka i marudzi,należy się zorganizować i zacząć działać,w wielości siła.A gdzie niegdyś prężne stowarzyszenie "Ziemia Elbląska do Pomorza?"
Prestidigitator
Każdy tylko narzeka i marudzi,należy się zorganizować i zacząć działać,w wielości siła.A gdzie niegdyś prężne stowarzyszenie "Ziemia Elbląska do Pomorza?"
Prestidigitator