UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy tylko narzeka i marudzi,należy się zorganizować i zacząć działać,w wielości siła.A gdzie niegdyś prężne stowarzyszenie "Ziemia Elbląska do Pomorza?"

Prestidigitator

Anuluj