UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam.To okropne co uczyniono z naszym miastem.Wiele straciło i dalej traci.Olsztyn wszystko zagarnia jak sęp!!!!! Zawsze bliżej było do Gda?ska niż do Olsztyna,w każdym sensie. Nie lubie Olsztyna.Ludzie wyjeżdżają z Elbląga bo tam jest coraz gorzej.Brak pracy.żadnych perspektyw.Kocham swoje miasto.ale musiałam wyjechać za granice bym mogła godnie żyć.
Mamuśka