UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ważne jaka partia byleby miała program korzystny dla Elbląga, niech wszyscy partyjniacy wezmą to pod uwagę że tylko zmiany administracyjne Elbląga się tu liczą a nie nazwa partii. To już u mnie i dużego grona znajomych postanowione. Weźmy sprawy w swoje ręce. Opole takie małe a mają województwo, bo wzięli sprawy w swoje ręce, nie pamiętacie jak to było?

uuu